• Dezynfekcja ozonem

 • Ozonowanie domu

Poznaj zalety dezynfekcji ozonem

dezynfekcja ozonem

Dezynfekcja ozonem

Najszybszym, najłatwiejszym i najskuteczniejszym sposobem na pozbycie się z pomieszczenia nieprzyjemnych zapachów, wirusów, bakterii, alergenów, pleśni i grzybów jest dezynfekcja ozonem. Metoda ta jest w pełni bezpieczna, gdyż ozon jest naturalnym gazem ulegającym bardzo szybkiemu rozkładowi. Nie są używane żadne chemiczne i toksyczne substancje, a pomieszczenie nadaje się ponownie do użytkowania w krótkim okresie czasu.

Dlaczego ozonowanie domu to dobre rozwiązanie?

Jeśli chcemy pozbyć się z domu wszelkiego typu mikroorganizmów, które mają negatywny wpływ na nasze zdrowie i nieprzyjemnych zapachów, to dezynfekcja ozonem będzie strzałem w dziesiątkę. Ozonowanie jest przyjazne środowisku i nie wymaga sięgania po jakikolwiek środki chemiczne. Drobnoustroje znajdujące się w powietrzu i wodzie giną natychmiast w kontakcie już z niewielką ilością ozonu. Eliminowana jest też przykra woń, której nie dało się do tej pory niczym wybawić z domu. Na skutek ozonowania powietrze staje się świeże i wolne od wszelkich zapachów. Ozonować można nie tylko każde pomieszczenie, ale też klimatyzację i kabinę samochodową. Ozon niszczy bakterie, grzyby, pleśnie, wirusy i alergeny, czyli przyczynia się do podniesienia jakości życia. Penetruje wszystkie zakamarki, dzięki czemu jest w stanie dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Wypełnia praktycznie całe pomieszczenie Wystarczy je przewietrzyć po zabiegu ozonowania, aby móc od razu z niego korzystać.

ozonowanie domu
ozon

Dla kogo kierujemy usługę Ozonowanie

Z usług ozonowania pomieszczeń może skorzystać każdy. Jest to niezwykle pomocne szczególnie przy mocno zaniedbanych przez lata wnętrzach, które były zamieszkiwane przez osoby nieprzywiązujące zbyt dużej wagi do utrzymywania należytego porządku i prowadzące niehigieniczny tryb życia. Jest to nierzadko spotykane zjawisko w przypadku wynajmowanych mieszkań. Jeśli nie mamy pewności co do czystości danej przestrzeni, warto skorzystać z usługi dezynfekcji ozonem. To samo dotyczy domów zajętych przez szkodniki i robaki, pomieszczeń zagrzybionych, obecności roztoczy i innych drobnoustrojów.

Nasze usługi

Usuwamy zapachy
przywracamy świeżość
Usuwamy roztocza
pozbądź się alergenów
Usuwamy bakterie
zdrowie jest najważniejsze
Usuwamy wirusy
nie używamy detergentów
 • Dom po pożarze łazienki odzyskał naturalny zapach, a wydawało nam się, że nie pozbędziemy się zapachu spalenizny.
  Ania i Jurek
 • Kupiłem dom z zapachem po psach i kotach. Ozonowanie pomogło pozbyć się tych intensywnych zapachów.
  Bogumił
 • Wykonuje ozonowanie systematycznie. Moje dzieci są alergikami i bardzo im to pomaga.
  John Doe
  Manager