• Ozonowanie mieszkania

 • Usuwanie zapachów

Koniec z brzydkimi zapachami, bakteriami, wirusami, grzybami i pleśniami

ozonowanie mieszkania

Ozonowanie mieszkania

Brzydkie zapachy są bolączką praktycznie każdego z nas. Nie sposób jest się ich całkowicie pozbyć, a ich źródeł jest wiele. Na rynku dostępnych jest cała masa odświeżaczy do powietrza i pochłaniaczy nieprzyjemnych zapachów, ale ich stosowanie przynosi tylko krótkotrwałą poprawę. Ponadto chemiczne środki odkażające, bakteriobójcze i zapachowe zawierają całą masę szkodliwych substancji. Nie jest żadną tajemnicą to, że ich stosowanie ma negatywny wpływ na nasze zdrowie. Jeśli chcemy w sposób całkowicie bezpieczny i skuteczny pozbyć się brzydkiej woni oraz wszelkich drobnoustrojów z pomieszczenia, warto zdecydować na ozonowanie mieszkania.

Usuwanie szkodliwych drobnoustrojów

Ozonowanie mieszkania jest sposobem na szybkie, bezpieczne i usuwanie zapachów i skuteczne pozbycie się brzydkiej woni z dowolnego pomieszczenia. Metoda ta może być stosowana nie tylko w domach prywatnych, ale też w pomieszczeniach biznesowych i nawet w motoryzacji. Dezodoryzacja wykorzystywana jest na masową skalę w gabinetach fryzjerskich, stomatologicznych, lekarskich i kosmetycznych. Generatory ozonu używane są także w lokalach gastronomicznych, hotelach, sklepach, obiektach magazynowych, placówkach szkolnych, urzędach, domkach letniskowych itd. Ozon jest naturalnym gazem, który neutralizuje nieprzyjemne zapachy, odkaża, niszczy zanieczyszczenia chemiczne emitowane przez przedmioty znajduje się w pomieszczeniach, zabija patogeny (wirusy, grzyby, pleśnie, bakterie, alergeny i inne szkodliwe mikroorganizmy).

ozonowanie pomieszczeń
usuwanie zapachów

Ozonowanie pomieszczeń

Ozon działa nie tylko na powietrze, ale też na znajdujące się w pomieszczeniu przedmioty. Możliwe jest usunięcie przy jego pomocy mikroorganizmów z trudno dostępnych miejsc. Ozonowane są dywany, meble tapicerowane, ściany i zasłony. Efekty odczuwalne są bardzo szybko i co więcej, są one długotrwałe. Bardzo ważne jest to, aby zabieg został wykonany przez doświadczonych profesjonalistów, którzy używają specjalistycznych generatorów ozonu. Chociaż nie jest on niebezpieczny ani szkodliwy dla zdrowia, to jednak powinien być wykonany przez fachowców. Po jego zakończeniu i wywietrzeniu pomieszczenia, możliwe jest powrócenie do jego codziennego użytkowania bez jakichkolwiek obaw.

Nasze usługi

Usuwamy zapachy
przywracamy świeżość
Usuwamy roztocza
pozbądź się alergenów
Usuwamy bakterie
zdrowie jest najważniejsze
Usuwamy wirusy
nie używamy detergentów
 • Dom po pożarze łazienki odzyskał naturalny zapach, a wydawało nam się, że nie pozbędziemy się zapachu spalenizny.
  Ania i Jurek
 • Kupiłem dom z zapachem po psach i kotach. Ozonowanie pomogło pozbyć się tych intensywnych zapachów.
  Bogumił
 • Wykonuje ozonowanie systematycznie. Moje dzieci są alergikami i bardzo im to pomaga.
  John Doe
  Manager