• Ozonowanie mieszkania

 • Usuwanie zapachów

Ozonowanie - mieszkanie wolne od pleśni, bakterii i nieprzyjemnych zapachów

usuwanie nieprzyjemnych zapachów

Usuwanie brzydkich zapachów

Walka z nieprzyjemnymi zapachami, pleśnią czy grzybami stanowi często nie lada wyzwanie. Na rynku dostępne są przeróżne środki chemiczne, odświeżacze, które nie rozwiązują problemu a jedynie go maskują oraz nie pozostają obojętne na nasze zdrowie. W efekcie wydajemy pieniądze na środki, które nie przynoszą oczekiwanych rezultatów, a do tego nam szkodzą. Znacznie prostszym, tańszym, a przede wszystkim skutecznym sposobem na usuwanie brzydkich zapachów z mieszkania jest jego ozonowanie.

Cenne właściwości ozonu

Ozon, jest naturalnym gazem nieszkodliwym dla naszego organizmu, który znajduje szerokie zastosowanie w dezynfekcji pomieszczeń różnego typu - mieszkaniach, gabinetach, hotelach czy restauracjach.
Wynika to z faktu, że ozon wykazuje silne działanie:
- odkażające i zabija różnego typu patogeny takie, jak: wirusy, grzyby, pleśnie, bakterie, alergeny czy też inne szkodliwe mikroorganizmy;
- neutralizujące nieprzyjemne zapachy;
- eliminujące zanieczyszczenia chemiczne.

właściwości ozonu
ozonowanie pomieszczeń

Ozonowanie pomieszczeń - korzyści

Nowoczesne technologie pozwalają przy użyciu generatorów ozonu wytworzyć pożądaną ilość tego gazu niezbędną do odkażenia pomieszczeń różnego typu. Sam zabieg ozonowania nie trwa długo i szybko po jego zakończeniu można korzystać z pomieszczeń poddanych dezynfekcji. Poza tym efekty ozonowania są widoczne natychmiast w postaci lepszej jakości powietrza w pomieszczeniu.

Ozonowanie pomieszczeń mieszkalnych jest zalecane alergikom w celu systematycznego usuwania alergenów różnego typu, w tym roztoczy.
Usuwanie nieprzyjemnych zapachów, a także szkodliwych dla naszego zdrowia mikroorganizmów za pomocą ozonu jest niezwykle skuteczne i bezpieczne. Może odbywać się tak często jak tylko zachodzi taka potrzeba. Warto jednak podkreślić, że zabieg jest niezwykle skuteczny i pozwala na długo cieszyć się świeżością w mieszkaniu.

Pomimo tego, że ozon jest bezpieczny to warto ozonowanie pomieszczeń zlecić profesjonalistom stosującym specjalistyczny sprzęt, by mieć gwarancję skuteczności przeprowadzonego zabiegu.

Nasze usługi

Usuwamy zapachy
przywracamy świeżość
Usuwamy roztocza
pozbądź się alergenów
Usuwamy bakterie
zdrowie jest najważniejsze
Usuwamy wirusy
nie używamy detergentów
 • Dom po pożarze łazienki odzyskał naturalny zapach, a wydawało nam się, że nie pozbędziemy się zapachu spalenizny.
  Ania i Jurek
 • Kupiłem dom z zapachem po psach i kotach. Ozonowanie pomogło pozbyć się tych intensywnych zapachów.
  Bogumił
 • Wykonuje ozonowanie systematycznie. Moje dzieci są alergikami i bardzo im to pomaga.
  John Doe
  Manager